Katalog » NASIONA NIEZWYKŁYCH ROŚLIN » Rośliny doniczkowe

OFERTA NASION, SADZONEK, BYLIN I KŁĄCZY Z NASZEGO OGRODU - SPRAWDZONE I WARTOŚCIOWE ODMIANY KWIATÓW


Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Towar dnia
6,00 zł
5,20 zł
Najczęściej kupowane
Koszt wysyłki:


4,5 zł - wysyłka nasion przesyłką priorytetową w kopercie zabezpieczającej
(na odpowiedzialność Kupującego)

9,0 zł - wysyłka nasion przesyłką poleconą priorytetową w kopercie zabezpieczającej
(ubezpieczenie przesyłki do 200 zł)

15 zł (tylko przesyłki do 0,5 kg) - paczka pocztowa priorytetowa - zapłata na konto (wysyłka cebulek kwiatowych, storczyków, kłączy i nasion - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

18 zł (tylko przesyłki do 0,5 kg) - paczka pocztowa pobraniowa priorytetowa - zapłata przy odbiorze (wysyłka cebulek kwiatowych, storczyków, kłączy i nasion - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

17 zł  - Przesyłka kurierska DHL - zapłata na konto (paczka ubezpieczona do kwoty 6000 zł - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

21 zł  - Przesyłka kurierska DHL - zapłata przy odbiorze (paczka ubezpieczona do kwoty 6000 zł - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
DATURA PEŁNA MIX KOLORÓW - DOTYK ANIOŁA...
Dostępność: DOSTĘPNE - WYSYŁKA DO 2 DNI ROBOCZYCH
HIT ! Roślina doniczkowa 


"Datura metel fl.pl"
BIELUŃ SURMIKWIAT "BALLERINA"
 
odmiana o kwiatach pełnych - kolor mieszanka !!!

Kwiaty są przepiękne i ogromne  - sięgają do 15 cm długości.

Niezwykle efektowna roślina doniczkowa do uprawy donicach, pojemnikach na tarasach, lub na rabatach

 

Roślina wieloletnia o wzniesionej, rozgałęzionej łodydze, tworząca kopułę zielonych liści. Osiąga wysokość około 60 cm. Od lipca pojawiają się okazałe, pełne, trąbkowate kwiaty barwy białej, żółtej i fioletowej.OFERUJEMY NASIONA TEJ NIEZWYKLE PIĘKNEJ ROŚLINY!!!

1 opakowanie = 6 nasion

NASIONA Z DOŁĄCZONĄ INSTRUKCJĄ UPRAWY
  
 

WAŻNA INFORMACJA - roślinę można rozmnażać z nasion, które zawiązują się przez całe lato i są ukryte w efektownych, kolczastych torebkach.

Jeżeli chcemy mieć z nich rośliny -  musimy zebrać nasiona zanim torebki pękną i po częściowym wysuszeniu wysiać do doniczek ustawionych w ciepłym pokoju na parapecie. Innym sposobem przedłużenia uprawy rośliny (na kolejny sezon) jest wykopanie rośliny na zimę. Można przed nadejściem mrozów wykopać tworzące się pod ziemią bulwy i po wyczyszczeniu ich, wraz z nadziemną częścią zasypać wilgotnym piaskiem lub torfem i przechować w ciemnej piwnicy w temperaturze około 5 stopni C. aż do wiosny. Na wiosnę można wysadzić ponownie do ogrodu, ale w drugim roku uprawy kwitnienie rośliny nie jest już gwarantowane. 


    
Warunki uprawy  
Rośłina jednoroczna (lub dwuletnia, przy hodowli w domu) o wysokości około 60 cm i wzniesionej, rozgałęzionej łodydze, tworząca kopułę zielonych liści. Od lipca do połowy października pojawiają się okazałe, pełne, trąbkowane kwiaty barwy białej, żółtej i fioletowej. Doskonała roślina do uprawy w doniczkach, pojemnikach na tarasach, lub na rabatach. Nasiona wysiewać od połowy kwietnia do końca czerwca, do doniczek o średnicy 8-10 cm. W temperaturze 18 stopni C, kiełkują po 14-20 dniach. Datury pełne można też siać bezpośrednio do gruntu - wtedy jednak zakwitają późno. Roślinę uprawiać jako doniczkową, lub wysadzać do ogrodu w czerwcu-lipcu w rozstawie 40-50 cm. Uprawiać w żyznym, diostatecznie wilgotnym podłożu, w miejscu nasłonecznionym lub lekkim półcieniu. Rozpoczyna kwitnienie już 3 miesiące po wysiewie nasion - uprawiana w ogrodzie kwitnie do połowy października, a w doniczkach w domu do końca grudnia   
 
  
ZADZIWISZ WSZYSTKICH!
W swojej ofercie posiadam wiele niezwykłych roślin - zamawiając kilka różnych nasion za wysyłkę płacisz tylko raz
 
Cena
Ilość
8,49 zł
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
POMIDOR KOKTAILOWY BLACK CHERRY
Doskonale nadają się one do bezpośredniego spożycia, dekoracji potraw lub do konserwowania w całości. Wysiew od marca do początku kwietnia do doniczek lub na palety pod osłnami. Wysadzić do gruntu w połowie maja.
LILIA WODNA BIAŁA KWITNĄCA W NOCY "WATER LILY WHITE NIGHT"
Najpiękniejsze i najbardziej poszukiwane lilie wodne. Lilia wodna potocznie zwana nenufarem lub grzybieniem to przepiękna roślina idealna do zbiorników wodnych takich jak stawy czy oczka. Oferujemy odmiany obficie kwitnące, odporne i całkowicie mrozoodporne.
NIEBIESKA PALMA BRAHEA ARMATA - ODPORNA NA MRÓZ !
Niebieska palma (Brahea armata) to duża i odporna palma pochodząca z Meksyku. Ma piękne wachlarzowate, mocne prawie okrągłe liście o chłodnym zielono-niebieskim kolorze. Ma jadalne owoce. W naturze dorasta do 15 m wysokości.
KWIAT LOTOSU "MINIUM"
Najpiękniejsze i najbardziej poszukiwane odmiany kwiatu lotosu, które są przepięknymi roślinami idealnami do zbiorników wodnych takich jak stawy czy oczka. Oferujemy odmiany obficie kwitnące, odporne i mrozoodporne
KWIAT LOTOSU "FIRE"
Najpiękniejsze i najbardziej poszukiwane odmiany kwiatu lotosu, które są przepięknymi roślinami idealnami do zbiorników wodnych takich jak stawy czy oczka. Oferujemy odmiany obficie kwitnące, odporne i mrozoodporne
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zapraszamy na nasz profil:
POMOC DLA DAMIANKADZIAŁALNOŚĆ ROLNICZA:

KRZYSZTOF KISZEL
46-300 Stare Olesno
ul.Starowiejska 21/4
NIP:576-134-33-31

tel. 518181690
(dzwonić po godzinach pracy - 16.00-20.00)

Sprzedaż bezpośrednia może odbywać się osobiście i przez internet

Nasiona świata w katalogu Gwiazdor

Zaufało nam wiele osób. Dziękujemy!

 

FLORA-NET (9070)

Sprawdź nas!


Oferujemy tylko wyselekcjonowane nasiona, cebule i kłącza najwyższej jakości !


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies


Poradnik Kwiaty i Ogrody
Data Ostatniej Aktualizacji: 02.01.2018
© OGRODNICZKA - Nasiona, sadzonki, liliowce, irysy, cebulki kwiatowe i ciekawe kwiaty i rośliny z naszego ogrodu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.